Paul von Hindenburg. Aus meinem leben. Lipcse, 1920, G. Hirzel. Átkötött kopottas, picit sérült félvászon kötés. Foltos, pár helyen ceruzás aláhúzással. Német nyelven, három kihajtható térképmelléklettel. / Half-linen-binding, in german language.
Vegyes történelem könyvek, 2 db.: Thuróczy János: A magyarok krónikája. Fordította Horváth János. Pro Memoria. Budapest, 1980, Európa Könyvkiadó. Kiadói viseltes papírkötés. István Király Emlékezete. Budapest, 1971, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban.
Beke László: Il diario di uno Studente. Budapest Ottobre-Novembre 1956. Egy diák naplója. Budapest 1956 október-november. Milano, 1957, Longanesi & C. Kiadói papírkötés, olasz nyelven. / A Student's Diary, paperbinding, in italian language.
Woytinsky, Wl[adimir]: Die Vereinigten Staaten von Europa. Berlin, 1926, J. H. W. Dietz. Papírkötésben, jó állapotban.; Harvey, James - Hood, Katherine: A brit állam. Bp., 1960, Kossuth. Félvászon kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.