1 200 HUF
13
Vadászati témájú könyvek, 5 db: Vadjaink. Budapest, é.n., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Kiadói papírmappában. 18 db vadállatokat ábrázoló nyomtatvány. Jámbor János: Szarvasnász. Budapest, 1978, Táncsics Könyvkiadó. Átkötött félvászon kötés. Volt könyvtári példány. Egy lap kijár. Tolnai Kálmán: Vadászoknak horgászoknak. Budapest, 1985, Népszava Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Volt könyvtári példány. Bánó Iván-Reminiczky Károly: Boldog vadászidők. Budapest, 1995, Cégér Könyvkiadó Kft. Kiadói papírkötés. Volt könyvtári példány. Jan Kozák: A tajgán vadásztam. Fordította Hubik István. Pozsony, 1977, Madách Könyv- és Lapkiadó. Átkötött félvászon kötés. Volt könyvtári példány.