6 000 HUF
Komlós Aladár és Vihar Béla (szerk.): A kincsőrző fa. Zsidó mesék és elbeszélések. Vadász Endre rajzaival. Budapest, [É.N.], Országos Izraelita Tanítóegyesület Kiadása. Kiadói félvászon kötés, 78 p. A könyv megviselt állapotban van. A borítója kopott, foltos és névbejegyzés van rajta. A képek egy része kiszínezett, firkált.