1 200 HUF
Mezőgazdasági Lexikon 1-2. kötet. Szerk.: Muraközy Tamás. A mezőgazdasági szakismeretek gyűjteménye. Budapest, 1898, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kopottas, napszítta egészvászon kötés, a második kötet címlapja szakadt. Jó állapotban.