1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Honvédelmi ismeretek III-IV. Budapest, 1942, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kopottas félvászon kötés. Az egyik oldal ragasztott, a kötése laza. Megviselt állapotban. Fekete-fehér fotókkal, és térképekkel illusztrálva.