2 000 HUF
Landor Tivadar (szerk.): A Nagy Háború írásban és képben. Első rész: Északon és délen. III. kötet. Bp., 1917., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, védőlap és előzéklap hiányzik.