1 000 HUF
Bolgár Iván-Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon 1473-1702. Budapest, 1973, Kossuth Könyvkiadó,121 p. Számozott példány (1000/068). Kiadói aranyozott műbőr kötés, műanyag tokban, jó állapotban. A gerincén a műbőr kopottas.