1 000 HUF
Bolgár Iván-Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon 1703-1900. Budapest, 1974, Kossuth Könyvkiadó,140 p. Számozott példány (1000/414). Kiadói aranyozott műbőr kötés, műanyag tokban, jó állapotban. A gerincén a műbőr kopottas.