1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Fáy András meséi és allegóriái az 1853. évi kiadásból. Válogatta Tótisz András. Budapest, 1974, Országos Takarékpénztár, 115 p. Kiadói aranyozott műbőr kötésben. A gerincénél a műbőr kopott.