Bartók Béla 1881-1945. Bp., 1981, Kossuth. Jubileumi kiadás, 1 db minikönyv és 1 db mikrokönyv díszdobozban. 151. számú sorszámozott példány, készült 500 példányban. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Kodály Zoltán 1882-1967. Bp., 1982, Kossuth. Jubileumi kiadás, 1 db minikönyv és 1 db mikrokönyv, díszdobozban, emlékéremmel. 279. számú sorszámozott példány, készült 500 példányban. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Liszt Ferenc 1811-1886. Bp., 1987, Kossuth. Jubileumi kiadás, 1 db minikönyv és 1 db mikrokönyv sérült fedelű díszdobozban, emlékéremmel. 218./190. számú sorszámozott példány, készült 300 példányban. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Minikönyvtétel, 3 db: Katona József: Bánk Bán. Budapest, 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírtokban. Madách Imre: Az ember tragédiája. Budapest, 1964, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírtokban. Holbein: Haláltánc. A bevezetőt írták és a miniatűrkiadást összeállították: Janka Gyula, Kardos Gyula. Budapest, 1974, Képzőművészeti Alap. Kiadói műbőr kötés.
Erdélyi János hatvanéves / Pablo Neruda: Óda a nyomdához. Fordította Somlyó György. Illusztrálta Kass János. Budapest, 1973, Nyomdai Művészet Barátai. Kiadói műbőr kötés, műanyag védőtokban. A gerincén a műbőr kopott.
B. Fábri Magda (szerk.): Hajógyártók dicsérete. Előszó: Fülöp János. Dunaújváros, é.n., Magyar hajó- és Darugyár. Készült ezer példányban. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.