Votum Petőfianum. Budapest, 1973, Kossuth Könyvkiadó. Számozott példány (1000/240.) Több nyelven, Kass János illusztrációival. Kiadói aranyozott bőrkötésben, műanyag tokban. A gerincén a bőr kopott.
Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája 1971-1972. Budapest, 1973, Műszaki Könyvkiadó, 233 p. Magyar, orosz, angol nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötés. A gerincén a műbőr kopott.
Gábor Andor: Panoptikum. Budapest, 1978, Magyar Újságírók Szövetsége - Kossuth Könyvkiadó, 61 p. Kiadói aranyozott kartonált kötés, műanyag tokban jó állapotban.
Elbert György-Kahlich Endre: Olimpiai győzteseink. Budapest, 1974, Sportpropaganda, 268 p. Magyar, angol, német nyelven. Kiadói műbőr kötés, műanyag fóliában. A gerincén a műbőr kopott.
Gerelyes Ede (szerk.): Budapest 1873-1973. Budapest, 1972, Kossuth Könyvkiadó. Számozott, 084. számú példány. Kiadói aranyozott műbőr kötés, karton tokban.
Bolgár Iván-Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon 1473-1702. Budapest, 1973, Kossuth Könyvkiadó,121 p. Számozott példány (1000/068). Kiadói aranyozott műbőr kötés, műanyag tokban, jó állapotban. A gerincén a műbőr kopottas.
Bolgár Iván-Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon 1703-1900. Budapest, 1974, Kossuth Könyvkiadó,140 p. Számozott példány (1000/414). Kiadói aranyozott műbőr kötés, műanyag tokban, jó állapotban. A gerincén a műbőr kopottas.
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Budapest, 1973, Műszaki Könyvkiadó,251 p.. Magyar, angol, orosz és német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, műanyag fóliában. A gerincén a műbőr kopottas.