Vértanúink. Három ifjú kommunista mártír. Bp., 1975, Kossuth. Minikönyv, 570. számú sorszámozott példány, készült 1000 példányban. Vászonkötésben, jó állapotban.
Horváth Tibor (szerk.) : Az Ifjúsági Lapkiadó három évtizede 1951-1981. Budapest, 1981, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Megjelent 1000 példányban. Kiadói egészvászon kötés, műanyag tokban.
Votum Petőfianum. Budapest, 1973, Kossuth Könyvkiadó. Több nyelven, Kass János illusztrációival. Kiadói műbőrkötésben, műanyag tokban. A gerincén a műbőr kopott.
Petőfi Sándor: Az apostol. Budapest, 1972, Kossuth Könyvkiadó. Számozott példány (1000/049.) Kass János illusztrációival. Kiadói műbőrkötésben, műanyag tokban.
Elbert György-Kahlich Endre: Olimpiai győzteseink. Budapest, 1974, Sportpropaganda, 268 p. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói műbőr kötés. A gerincén a műbőr kopott.
Az ember tragédiája. Részletek Madách Imre drámájából. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Minikönyv, 136. számú sorszámozott példány, készült 1000 példányban. Műbőr kötésben, jó állapotban.