40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötet. Budapest, 1893-1904. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben, márványozott lapélekkel. Változó, többnyire kissé viseltes állapotban, a kötetek gerince és borítója kopottas, néhol sérült, pár lap szakadt, pár lap kijár.