13446. 278. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Alexandra Rachmanov: A bécsi tejes asszony. Egy orosz diáklány naplója 3. Fordította Benedek Marcell. Budapest, é.n., Dante. Kiadói félvászon kötés, a borítója kopott, foltos.
Photo of the item taken by : vörös_iván