4 000 HUF
Brisits Frigyes: A XIX-ik század első fele. A magyar irodalom története V. kötet. Budapest, 1939, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon kötés. A szerző, Brisits Frigyes (1890-1969) Szent Imre Gimnázium tanára,majd igazgatója, irodalomtörténész, Vörösmarty kutató által Marcell Mihály (1883-1962) egyetemi tanárnak, a Központi Papnevelő Intézet rektorának szóló dedikációval.