13369. 278. Closed Online auction Books: Other rarities
4 000 HUF
0 HUF
Heine, [Heinrich]: Dalok könyve. Ford., bev. Endrődi Sándor. Bp., [1903], Athenaeum. Aranyozott lapszélekkel, gazdagon díszített, festett dombornyomott vászonkötésben. Szép állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván