5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Kürthy Emilné: A Kovács-leányok és egyéb elbeszélések. 46 képpel. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. 183 p. Szövegközti képekkel, rajzokkal, Festett, kiadói egészvászon-kötésben, a gerinc felső részén apró sérülés.