4 000 HUF
Mikszáth Kálmán: A vén gazember. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1906, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. A borítója, és a gerince némileg kopottas, a fűzése meglazult.