4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Mikszáth Kálmán: Pernye. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1893, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. A gerince kopottas, az elülső védőlap és előzéklap kijár.