30 000 HUF
77,72 EUR, 85,71 USD
Tolnai Világtörténelme I-X.+ VI. Budapest, Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap és Könyvkiadó Vállalat. Aranyozott, színezett kiadói egészvászonkötés , 4253 p. A borító kopott, egy-két helyen szakadás, az előzéklapokon ajándékozási sorok, de alapvetően jó állapotban van. Teljes sorozat, de van benne egy plusz VI. kötet.