https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 345
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1335508
13573
278
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Nemes György: A királyság nyolcadik jele. Bp., 1980, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval.
Starting price:
1 000 HUF
1272023
13574
278
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
vitéz Somogyváry Gyula: A Rajna ködbe vész. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászonkötésben, kopottas, elszíneződött sérült állapotban. Az előzék-, illetve címlap hiányos.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1428045
13575
278
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Dante: Isteni színjáték. Babits Mihály fordítása. Budapest, 1945, Révai. Kiadói picit foltos félvászon kötés.
Starting price:
1 000 HUF
1427730
13576
278
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Rákosi Mátyás: A magyar jövőért. Budapest, 1945, Szikra. Második kiadás. Kiadói foltos, szakadt papírkötés, foltos lapokkal, benne tollal a tartalomjegyzéknél aláhúzások.
Starting price:
1 000 HUF
1427726
13577
278
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Rákosi Mátyás: Válogatott beszédek és cikkek. Budapest, 1951, Szikra. Második kiadás. Kiadói foltos papírkötés, foltos lapokkal, benne tollal aláhúzások.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1353372
13578
278
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Hauff Vilmos: Regék. Átdolgozta Győry Loránd. Négy színnyomatú képpel. Második kiadás. Bp., Lauffer Vilmos. Javított félvászon kötés, a 4 db színes litho melléklet közül az egyik hiányos, kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1428060
13579
278
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
dr. Cselőtei László, dr. Csider László, Csáky Antal: Kertészet. Budapest, 1978, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1388232
13580
278
0
2000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Somogyi Ede (szerk.): Magyar Lexikon 3 száma. ( 26.,27.,36. számok.) Budapest, 1879, Rautmann Frigyes. Kiadói papírkötés. Három melléklettel. 26-27. füzet felvágatlan példányok.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1428070
13581
278
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Gvadányi József: Egy falusi nótárius budai utazása. Budapest, 1957, Magyar Helikon. Kiadói félvászon kötés, szakadozott papírborítóban, a félvászon gerinc egy része megfakult. Egyébként jó állapotban.
The item is not available
1427707
13582
278
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Mikes Kelemen törökországi levelei. Magyar Remekírók. Budapest, 1906, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas gerinccel, foltos borítóval, ceruzás bejegyzésekkel.
The item is not available
1427718
13583
278
0
1800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Riedl Frigyes: Arany János. Budapest, 1920, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Negyedik, részben átdolgozott kiadás. Korabeli félvászon kötés, kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1370658
13584
278
0
4000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Rácz György: Játsszunk egyűtt. Gyermekversek felnőtteknek. Valahol Magyarországon 1940 Karácsony havában. Illusztrált kiadói karton kötésben. Szerző által dedikált példány! 500 példányban jelent meg!
Starting price:
4 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment