Number of items: 345

Hoffmann, E. T. A.: Az elhagyott ház. Bp., 1921, Kellner. 186. számú sorszámozott példány, készült 450 példányban. Kicsit sérült papírkötésben, jó állapotban.
13368.

4 000 HUF
10,36
11,43
Heine, [Heinrich]: Dalok könyve. Ford., bev. Endrődi Sándor. Bp., [1903], Athenaeum. Aranyozott lapszélekkel, gazdagon díszített, festett dombornyomott vászonkötésben. Szép állapotban.
13369.

4 000 HUF
10,36
11,43
Zágon István: Mindenkivel megtörténhetik. Budapest, é.n., Pallas Rt. Kiadói papírkötésben, pár lap foltos. A címlapon Zágon István aláírásával, tulajdonosi névbejegyzéssel.
13370.

3 000 HUF
7,77
8,57
Mészáros Tibor: Köszönöm a sorsnak, hogy ember voltam... Képek és tények Márai Sándor életéből. Budapest, 2006, Helikon Kiadó, Petőfi Irodalmi Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban.
13371.

3 000 HUF
7,77
8,57
13372.

2 000 HUF
5,18
5,71
Dr. Ferenczi Sándor: Katasztrófák. A nemi működés fejlődésében pszichoanalitikai tanulmány. Budapest, é.n. (1928), Pantheon, 144 p. Kiadói papírkötés, a kötése némileg sérült, foltos.
13373.

3 000 HUF
7,77
8,57
Dr. Sigmund Freud: Totem és tabu. A vadnépek és a neurotikusok lelki életének némely megegyezéséről. Fordította Dr. Pártos Zoltán, a fordítást revidiálta Dr. Ferenczi Sándor. Budapest, é.n. (1918), Dick Manó, 174 p. Kiadói papírkötés. Megviselt, széteső állapotban.
13374.

2 000 HUF
5,18
5,71
13375.

3 000 HUF
7,77
8,57
13376.

1 800 HUF
4,66
5,14
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötet. Budapest, 1893-1904. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben, márványozott lapélekkel. Változó, többnyire kissé viseltes állapotban, a kötetek gerince és borítója kopottas, néhol sérült, pár lap szakadt, pár lap kijár.
13377.

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötet. Budapest, 1893-1904. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben, márványozott lapélekkel. Változó, többnyire kissé viseltes állapotban, a kötetek gerince és borítója kopottas, néhol sérült, pár lap s...

40 000 HUF
103,63
114,29
13378.

28 000 HUF
72,54
80,00
Lósy-Schmidt Ede dr., Barát Béla dr.(szerk.): Technikai lexikon. Építészet, mérnöki, és gépészmérnöki tudományok. I-II. kötet. 1800 szövegábrával, 180 képel. Budapest, 1928, Győző Andor kiadása. Aranyozott, kiadói egészvászon kötéseben, Szép állapotban
13379.

6 000 HUF
15,54
17,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

C

Current item in the room
Catalogue number: