Szünórák. Angol elbeszélések az ifjúság számára. Fordította Tisza Etelka. Bp., é.n., Légrády. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen apró sérülés. Ritka példány!
Vaszary Gábor (1897-1985): Tíz deka boldogság. Budapest, 1942, Nova Irodalmi Intézet. Kiadói félvászon kötés. Rossz állapotban. Első kiadás. A szerző dedikációjával.
Mikszáth Kálmán: Nemzetes Uraimék. (A másik nagyerejű.) Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1908, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. A gerincén pici sérüléssel, egyébként jó állapotban.