Number of items: 345

Brisits Frigyes: A XIX-ik század első fele. A magyar irodalom története V. kötet. Budapest, 1939, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon kötés.  A szerző, Brisits Frigyes (1890-1969) Szent Imre Gimnázium tanára,majd igazgatója, irodalomtörténész, Vörösmarty kutató által Marcell Mihály (1883-1962) egyetemi tanárnak, a Központi Papnevelő Intézet rektorának szóló dedikációval.
13392.

4 000 HUF
10,36
11,43
Vörösmarty Mihály összes művei 4. Drámai költemények II. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 503 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben. Megviselt állapotban. A borítója néhol kopott. A kötése sérült, laza. Volt könyvtári példány!
13393.

3 000 HUF
7,77
8,57
Irodalmi tájékoztató. Válogatott magyar könyvek jegyzéke 1937-1938. XI. évfolyam. Összeállította: Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Országos Egyesülete. Budapest, 1937, Révai Irodalmi Intézet. Kiadói egészvászon kötés, némileg foltos borítóval, pár helyen ceruzás jelöléssel.
13394.

2 000 HUF
5,18
5,71
13395.

3 000 HUF
7,77
8,57
13396.

2 800 HUF
7,25
8,00
Dr. Kepes Ernő: A korona sorsa. A búza és az arany ára, és a korona árfolyama. Politikai Könyvtár 2. Budapest, 1922, Orion Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, tuladjonosi névbejegyzéssel, foltos borítóval.
13397.

2 400 HUF
6,22
6,86
13398.

2 200 HUF
5,70
6,29
Mikes Lajos: Nem lesz bankett! Szatirikus vígjáték négy felvonásban. Budapest, 1919, Közoktatásügyi Népbizottság. Átkötött félvászon kötés.
13399.

2 000 HUF
5,18
5,71
Dr. Badics Ferenc: Gaál József élete és munkái. Budapest, 1881, Aigner Lajos. Átkötött félvászon kötés, kopottas, viseltes borítóval, foltos.
13400.

2 000 HUF
5,18
5,71
Dóczi Lajos: Vegyes párok. Színmű. Budapest, 1889, Ráth Mór. Átkötött félvászon kötés, márványozott lapélekkel. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
13401.

2 000 HUF
5,18
5,71
13402.

2 000 HUF
5,18
5,71
Háziasszonyok kiskátéja V. füzet. Szerk.: Stumpf Károlyné. Budapest, 1942, Országos Iparegyesület. Kiadói papírkötés.
13403.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

C

Current item in the room
Catalogue number: