Number of items: 345

13404.

2 000 HUF
5,18
5,71
Kosztolányi Dezső: Színház. Kosztolányi Dezső hátrahagyott művei XI. kötet. Összegyűjtötte és bevezette: Illés Endre. Budapest, 1948, Nyugat, Révai Irodalmi Intézet nyomdája. Kiadói egészvászon kötés.
13405.

1 400 HUF
3,63
4,00
13406.

8 000 HUF
20,73
22,86
13407.

4 000 HUF
10,36
11,43
Gárdonyi Géza munkái, 20 kötet. Budapest, é.n., Dante. Kiadói egészvászon kötés, egy kivételével mind műanyag védőfóliában. Változó, többségében jó állapotban.
13408.

14 000 HUF
36,27
40,00
Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Budapest, 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású egészvászonkötésben, Gottermayer Nándor könyvkötészetéből. A gerince kissé sérült, a borítója picit foltos, de alapvetően jó állapotban.  A szerző, Pap Zoltán (1862-1919) által Török Kálmán (1865-1939) országgyülési képviselőnek, prépost-kanonoknak dedikált példány!
13409.

Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Budapest, 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású egés...

10 000 HUF
25,91
28,57
13410.

Goethe: Az örök Goethe. Antológia a költő műveiből. 1-3 kötet. 1. Az ijfú Goethe 1749-1776. 2. A férfi Goethe 1777-1800. 3. Az öreg Goethe 1801-1832. Fordították Szabó Lőrinc, Turóci-Trostler József. Gyoma, 1932, Kner Izidor. Kiadói, Kner Erzsébet műhelyének ideiglenes (ú.n. Interimspappband) papírkötésben, a kötéstáblákon címkével, kiadói kartontokban. A 1-2. kötetek gerince sérült, a 3. kötet ge...

10 000 HUF
25,91
28,57
13411.

Faust: Goethe. Translated by Abraham Hayward. With Illustations by Willy Pogány. New York, É.N., George H. Doran. Kiadói félvászon kötés, XX+209 p.+16 t. A gerince sérült, de a könyvtest egyben van. A lapok egy része felvágatlan. Az elülső védőlap kijár. Angol nyelvű Goethe: Faust, a magyar származású Willy Pogány (1882-1955) illusztrációval. / Goethe: Faust in english, with the illustrations of t...

9 000 HUF
23,32
25,71
13412.

4 600 HUF
11,92
13,14
13413.

Radó Antal (szerk.): Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Negyedik, módosított és bővített kiadás. Harminczöt magyar festőművész rajzaival. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai)., 284 p. Kiadói aranyozott, dombornyomott, festett kiadói egészvászon kötésben, festett lapélekkel. A borítója kopott, a gerince és a kötése sérül...

4 000 HUF
10,36
11,43
13414.

4 000 HUF
10,36
11,43
13415.

4 000 HUF
10,36
11,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

C

Current item in the room
Catalogue number: