Number of items: 345

Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, 1900, Pesti Napló. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. némileg kopott borítóval, és gerinccel, festett lapélekkel.
13416.

3 000 HUF
7,77
8,57
Somlyó Zoltán válogatott versei. Az elhunyt költő posthumus könyve elé bevezetőket írtak: Erdélyi József, Kosztolányi Dezső, Karinthy Frigyes, Szász Menyhért. Sajtó alá rendezte Szász Menyhért. (Budapest, 1939), Özv. Somlyó Zoltánné, Tolnai Ny, 1 t.+159 p. Kiadói papírkötés. Megviselt, széteső állapotban.
13417.

2 000 HUF
5,18
5,71
13418.

2 200 HUF
5,70
6,29
Dr. Orel Géza: Az ügyes eladó kézikönyve. Budapest, 1931, Textil Ipar. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, ajándékozási sorokkal.
13419.

1 200 HUF
3,11
3,43
Lapkritikák és nyilatkozatok Komjáthy Jenőről. Komárom, 1909, Spitzer Sándor. Kiadói illusztrált papírkötés, 128 p. A borító megviselt, széteső állapotban, a hátlapon Komjáthy Győző bélyegzőjével, kézírásával.
13420.

2 200 HUF
5,70
6,29
A büntetésvégrehajtási testület biztonsági szabályzata, az IM Büntetésvégrehajtás Országos Parancsnokságának kiadványa belső használatra, számozott, beleírásokkal. Budapest, 1989. 159 p.
13421.

2 000 HUF
5,18
5,71
Kállay András: Régi dolgok, újabb idők. Nyíregyháza, 1907, Jóba Elek. Kiadói papírkötés. Megviselt, széteső állapotban.
13422.

2 000 HUF
5,18
5,71
13423.

1 800 HUF
4,66
5,14
Verne Gyula: Servadac Hector kalandos utazása a Naprendszeren át. Átdolgozta Szász Károly. Második, egyedül jogosított képes kiadás. Budapest, 1896, Franklin-Társulat. Számos egészoldalas képpel illusztrált. Kiadói, festett, aranyozott, szürke egészvászon sorozatkötésben, 330 p. A borítója kopott, foltos. A gerince deformált. A kötése meglazult. A hátsó előzéklap hiányzik! A hátsó védőlap javított, cellux-szal ragasztott!
13424.

Verne Gyula: Servadac Hector kalandos utazása a Naprendszeren át. Átdolgozta Szász Károly. Második, egyedül jogosított képes kiadás. Budapest, 1896, Franklin-Társulat. Számos egészoldalas képpel illusztrált. Kiadói, festett, aranyozott, szürke egészvászon sorozatkötésben, 330 p. A borítója kopott, foltos. A gerince deformált. A kötése meglazult. A hátsó előzéklap hiányzik! A hátsó védőlap javított...

2 400 HUF
6,22
6,86
13425.

800 HUF
2,07
2,29
13426.

2 000 HUF
5,18
5,71
13427.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

C

Current item in the room
Catalogue number: