Dr. Constantin Gutberlet: Lehrbuch der Pilosphie: Logik und Erkenntnistheorie. Münster, 1898, Theissing'schen Buchhandlung. Korabeli kopottas félbőr kötés, német nyelven. / Half-leather-binding, in german langauge
Winkler-kódex. 1506. A nyelvemlék hasonmása, betűhű átirata és latin megfelelői. Bevezetéssel és jegyzetekkel ellátva közzéteszi Pusztai István. Codices Hungarici IX. Budapest, 1988, Akadámia Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
Vegyes könyv tétel, 2 db: Anatole France: Thais. Fordította Aranyossy Pál. Budapest, é.n., Ahtenaeum. Korabeli átkötött félvászon kötésben, megviselt állapotban. Joseph Kessel: A repülőtiszt. Fordította Déry Tibor. Budapest, é.n., Pantheon. Kiadói kopottas egészvászon kötésben.
Jókai-kódex XIV-XV. század. A nyelvemlék betűhű olvasata és latin megfelelője. Bevezetéssel és jegyzetekkel ellátva közzéteszi P. Balázs János. Codices Hungarici VIII. Budapest, 1981, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
Alexandra Rachmanov: A bécsi tejes asszony. Egy orosz diáklány naplója 3. Fordította Benedek Marcell. Budapest, é.n., Dante. Kiadói félvászon kötés, a borítója kopott, foltos.
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Budapest, 1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói félvászon kötés, picit kopott gerinccel. A szerző által aláírt.