Pesthy-Pesti Gábor, Gábriel: Biblia - Újszövetség Novum Testamentum seu quattour euangelioru[m] volumina lingua Hungarica donata Gabriele Pannonio Pesthino Interprete. Bp, 1895, MTA. A 16. századi eredeti kiadás betűhív újrakiadása. Iniciálékkal és metszetettekkel gazdagon illusztrálva. Pótolt gerinc, jó állapotban.Ritkaság!
Melcher Alajos: Levelek egy fiatal lelkészhez I-II. Fordította Dr. Kiss János. Temesvárott, 1889, Csanád-Egyházmegyei sajtó ny. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötés, viseltes, kopottas borítóval, picit sérült gerinccel, ceruzás bejegyzésekkel.
Dr. Révay József: Árpádok virága. Szent Imre herceg. Az ajánlást írta: Huszár Károly. Az előszót írta Dr. Lányi József. A Könyvdíszeket és a könyv kötését Jaschik Álmos tervezete és rajzolta. Budapest, 1929, Franklin-Társulat, XIV+391 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés szép állapotban.
Vitéz Komárnoky Gyula - Takáts Károly: Bibliai képek, I. rész Ószövetség. Budapest, 1931, szerzői kiadás. Kissé foltos kiadói kartonborító, II. kiadás, 31 p.
Officium majoris hebdomadae a dominica in Palmis usque ad sabbatum in Albis. Regensburg - Roma - New York - Cincinnati, 1902, Friedrich Pustet. Aranyozott gerincű, kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Dr. Ravasz László: Gondolatok. Budapest, 1922, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Második kiadás. Kiadói papírkötés. Megviselt, sérült, hiányos gerinccel, foltos, kopott borítóval, és sérült kötéssel.
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái II-V., VII-VIII., X-XXV. kötet: A keresztény bűnbánat és bűnbocsánat; Fold és ég I-II.; A diadalmas világnézet; Elmélkedések az evangéliumról II.; Magasságok fele; Korunk lelke; Kultúra és terror; Ünnepnapok; Élet igéi I.; Az elme útjain; Hit és ész; Utak és állomások; Élet igéi II. - Az Úr ünnepei; Élet igéi III.; Új elmélkedések; Az Úr házáért; Az igazsá...