1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Prohászka Ottokár: Gondolatok a századvégi hódolatnak és a magyar katholiczizmus 900. jubileumának ünnepére. Budapest, 1900, Szent István Társulat, 84+2p. Átkötött félvászon kötés. Kopottas, foltos borítóval, könyvtári bélyegzővel.