13086.
278. Closed Online auction
Books: Science and technology
7 000 HUF
Balaton Tudományos Tanulmányozásának Eredményei I. A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 1. A Balaton környékének földrajzi leírása, orográfiája és geologiája. Geologiai, petrografiai, mineralogiai és ásványchemiai függelék. Több térképpel, táblázattal és ábrával. Több szerző: Laczkó Dezső, Vitális István, Schafarzik Ferencz, Sommerfeldt Ernst, Melczer Gusztáv, Treitz Péter, Emszt Kálmán, Horváth Béla, Ilosvay Lajos, Szinyei Merse Zsigmond. Budapest, 1911, Kilián Frigyes M. K. Egyetemi Könyvárus Bizománya. Kopottas félvászon kötés. A címlapon, és a tartalomjegyzéknél ceruzás aláhúzásokkal. Volt könyvtári példány!