Totis Béla dr.: Az ifjúság nemi problémái (Levelek fiamhoz). Budapest,é.n., A magyarországi Szociáldemokrata Párt Orvostagjai Szervezetének Kiadása. Újrakötve félvászon kötésben, jó állapotban.
Otto Neumann: Handbuch der gesamten Dampfwascherei für Textilstoffe. Halle a.S. , 1921, Carl Marhold. Kiadói félvászon, 262 p. Kézikönyv a gőzmosodai textilszövetekhez. Német nyelven. / Handbook of all steam laundry to textile. Half cloth-binding.
Charles Darwin: Fajok keletkezése természetes kiválasztás útján vagy az életrevalóbb tenyészfajok boldogulása a létért való küzdelemben. Ford. Mikes Lajos. Természettudományi Könyvtár. I. kötet. Bp. 1911. Athenaeum. 283 p. Kiadói egészvászon-kötésben, gerincén kisebb sérüléssel.
Gyürky Antal: Igaz-e Darwin tana az ember eredetéről és mit mond a tudomány Darwin állításaira. Pest, 1873. Hunyadi Mátyás irodalmi és könyvnyomdai intézet. 164p. + V. Korabeli, gerincén kissé szakadozott aranyozott, egészvászon kötésben. Darwin könyvének magyar nyelvű kiadása ebben az évben jelent és Gyürky - aki elsősorban borászati szakíró volt - munkája az egyik első recenziója a műnek. Korább...
1932 - A Magyar Orvosok Tudományos Egyesületeinek Szövetsége - A magyar orvosi nagyhét második ülésszakának jegyzőkönyve. Bp., 1932. MORTESZ. 133 p. Korabeli egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.
1912 - A magyar sebésztársaság munkálatai. V. naggyűlés. Bp., 1912. M. Sebésztársaság. 183 p. Korabeli félvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel. A címlap hiányzik, az utolsó tanulmány előre lett bekötve.