Dr. Czirer László: A műtéti javalatok. 4 táblázattal. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CLXV. Kötet. Budapest, 1939, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kopottas kiadói egészvászon kötés, 260 p. A 6. p. tulajdonosi névbejegyzéssel.
Raoul Francé: Az állatok csodálatos világa. Bp., é.n. Franklin. 301 p. 10 t..Gazdag szövegközti ábrákkal. Kiadói félvászonkötésben, eredeti papírborítóban.
Dr. Sós József: A gyakorló orvos laboratóriuma. Budapest, 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói picit sérült egészvászon kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Hankó Vilmos, Szterényi Hugó (Szerk.): Természettudományi Olvasmányok I. Budapest, 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkereskedése. Második kiadás. Kiadói foltos egészvászon kötés.
Weszprémi István: Magyarország és Erdély orvosainak rövid életrajza I. (Első száz.), III. (Második száz, második rész.) Succincta Medicorum Hungariae et Transilvaniae Biographia. Ovostörténeti Könyvek - Libri Historiae Mediciae. Fordította Kővári Aladár. Budapest, 1960,1968, Medicina, 479+1017 p. Az első kötet 1100, a második 550 példányban jelent meg! Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadó...
Prof. Dr. Sigmund Freud: Zur Psychopathologie des Alltagslebens (Über Vergessen, Versprechen, Vergreifen, Aberglaube und Irrtum). Berlin, 1910, S. Karger, 149 p. Harmadik, bővített kiadás. Sigmund Freud: A mindennapi élet pszichopatológiája. Átkötött félvászon kötés. A címoldalon tulajdonosi névbejegyzéssel. Német nyelven. / Third extended edition, half cloth-binding, in german language.