Laziczius Gyula: Bevezetés a fonológiába. Bp., 1932, Magyar Nyelvtudományi Társaság. 109 p. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben. A hátsó borítón bejegyzéssel.
Dr. Gózony Lajos-Dr. Lénárd Vilmos: A gyakorlati bakterológia zsebkönyve. Serológiai függelékkel. Budapest, 1919, Mai Henrik és Fia Könyvkereskedése. III. átdolgozott kiadás. Egészvászon kötésben, 244 p. A kötése kopott, a gerince sérült, szakadt. A címlapon tulajdonosi névbejegyzés.
Burgmann Kézikönyv :Burgmann Feodor Asbest- és tömszelencetömítések gyárainak magyarországi üzemének évkönyve. Bp., 1934, Apor Leó (Tolnai ny.). 192 p. Kiadói kopottas vászonkötésben. Több lap foltos, egy pedig hiányos.
Dr. Görgényi Géza: A reuma-gondozás megszervezése a Budapest Fővárosi Tanács VI. kerületében. Különlenyomat a Rehumatológia, Balneológia, Allergológia c. folyóiratból. Budapest, 1964, Medicina Egészségügyi Könyvkiadó. Tűzött papír, 7 p. Két melléklettel. A szerző dedikációjával.
Sigmond Elek: Mezőgazdasági chemia. Bp., 1904, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Papírkötésben, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.