Alfred Edmund Brehm: Die Vögel. Separatausgabe aus dem illustrirten Thierleben. Zweiter Band. Hildburghausen, 1872, Bibliographisches Institut 1036 p., 388 képpel. Korabeli, gerincén sérült félbőrkötésben.
Dr. Hynek. Krisztus kínhalála - A modern orvosi tudomány világánál. Bp., 1937, Korda Rt. 117 p. + 7t. Korabeli egészvászon-kötésben,az eredeti borító felragasztva.
C. Birnbaum. - Göttger, C - Gayer, K. u.a.: Das neue Buch der Erfindungen, Gewerbe und Industrien. Rundschau auf allen Gebieten der gewerblichen Arbeit. 1-6. Hatodik, javított kiadás. Leipzig-Berlin, 1872-1873-1874, Otto Spamer. Díszes, aranyozott gerincű félvászon borító, 520+510+446+520+488+540 p. A könyvben számos illusztrációval,képpel. A borítója kopott, a gerince fakó. Az védőlapon, és a c...
Dr. Róna Zsigmond: Éghajlat. II. Magyarország éghajlata. Budapest, 1909, K. M. Természettudományi Társulat, 696 p. Átkötött félvászon kötés. Megviselt állapotban.
Wolframius, Adriaan Vlacq, Georg freiherr von Vega: Thesaurus Logarithmorum Completus, Ex Arithmetica Logarithmica Et Ex Trigonometria Artificiali Adriani Vlacci Collectus ... Wolframii Denique Tabula Logarithmorum Naturalium Locupletatus a Georgio Vega... Lipsiae, 1794, Weidmannia. Kiadói, bordőázott, aranyozott gerincű egészbőr kötésben. Restaurált, szép állapotban.
Paolo Mantegazza: A munka öröme és dicsősége. Ifjaink számára a nagy Mantegazza (Paolo) után írta Dr. Kerékgyártó Elek. Budapest, én., Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer F. és Fiai) Rt., 247 p. Kiadói illusztrált egészvászon kötés. Megviselt állapotban.
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1939. A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. A két kötet egybekötve. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben.