1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Albert Schweitzer: Orvos az őserdőben. Fordította: Klopstock Gizella. Bevezetést Dr. Győrkovács László írta. Budapest, É.N., Franklin-Társulat. Második kiadás. Kopottas kiadói félvászon kötés, 165 p.