4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Cholnoky Jenő: A Föld és élete I-V. kötet. Budapest, , Franklin-Társulat. Kiadói egységes egészvászon sorozatkötés, gazdag képanyaggal. A borító és a gerinc kopottas, néhány lap foltos, és pár lap széle picit szakadozott. Térkép mellékletek nélkül.