10 000 HUF
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Hont vármegye és Selmeczbánya sz. kir. város. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1906], Országos Monográfia Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A borító foltos, kopott, a könyvben pár lap pótolt.