9 000 HUF
23,32 EUR, 25,71 USD
Székelyföld irásban és képben. Az előszót írta: Török Andor Főmunkatársak: Bányai János, Kertész János, Lendvay Ferenc. Szerkesztette Dávid József. Bp., 1941, ,,Kaláka" ny. 373+197 p. 16 t. Kissé foltos, kopottas, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, az előzékek sérültek, egy táblán apró szakadás..