Books: Travelling, cities

Number of items: 127

Magyarország és Erdély képekben. Szerk.: Kubinyi Ferenc - Vahot Imre. 1-4. köt. Bp., 1985, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1853. évi kiadás (Pest, Emich Gusztáv) reprintje! Két kötetben. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
12689.

8 000 HUF
20,73
22,86
Bíró József: A gernyeszegi Teleki-kastély. Bp., 1938. Újrakötött műbőr kötés, kissé kopott állapotban.
12690.

4 000 HUF
10,36
11,43
10
Dr. Pető Ernő: A mult és a jelen Vasvármegye és Szombathely város kórházának életben. Budapest, 1934, Magyarország Klinikáinak és Kórházainak Szövetsége. Kiadói papírkötés, picit viseltes, javított borítóval, számos fekete-fehér illusztrációval. A szerző által aláírt példány.
12691.

8 000 HUF
20,73
22,86
A Romániához csatolt magyar területek gazdasági élete. Budapest, 1940, Magyar Nemzeti Bank. Kiadói egészvászon kötés, intézményi bélyegzővel.
12692.

4 000 HUF
10,36
11,43
Nagyenyedi Album. Szerk.: Dr. Lukinich Imre. Budapest, 1926, Nagyenyedi Bethlen-Kollégium Volt Diákjainak Testvéri Egyesülete. Kiadói aranyozott egészvászon, picit kopott gerinccel, fekete-fehér illusztrációkkal.
12693.

5 000 HUF
12,95
14,29
12694.

3 000 HUF
7,77
8,57
12695.

9 000 HUF
23,32
25,71
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bihar vármegye és Nagyvárad. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1901], "Apollo" Irodalmi Társaság, XII + 684 p. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A borító picit kopott, picit foltos, egy térkép hiányzik belőle a 176-177. oldal között.
12696.

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bihar vármegye és Nagyvárad. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1901], "Apollo" Irodalmi Társaság, XII + 684 p. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A borító picit kopott, picit foltos, egy térkép hiányzik belőle a 176-177. old...

20 000 HUF
51,81
57,14
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Hont vármegye és Selmeczbánya sz. kir. város. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1906], Országos Monográfia Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A borító foltos, kopott, a könyvben pár lap pótolt.
12697.

10 000 HUF
25,91
28,57
12698.

10 000 HUF
25,91
28,57
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. I. Bevezető kötet. Budapest, 1887, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Kiadói aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben, festett lapélekkel. A borítója kopottas, a gerince sérült. Az elülső védőlap kijár.
12699.

6 000 HUF
15,54
17,14
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. XII. Csehország II. rész. Töredék kötet. Budapest, 1896, Magyar Királyi Államnyomda, XII+680 p.. Rengeteg illusztrációval. Kiadói aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel. A borítója picit foltos, kopott. A hátsó kötéstábla egy helyen picit sérült.
12700.

6 000 HUF
15,54
17,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

C

Current item in the room
Catalogue number: