Magyarország és Erdély képekben. Szerk.: Kubinyi Ferenc - Vahot Imre. 1-4. köt. Bp., 1985, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1853. évi kiadás (Pest, Emich Gusztáv) reprintje! Két kötetben. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Dr. Pető Ernő: A mult és a jelen Vasvármegye és Szombathely város kórházának életben. Budapest, 1934, Magyarország Klinikáinak és Kórházainak Szövetsége. Kiadói papírkötés, picit viseltes, javított borítóval, számos fekete-fehér illusztrációval. A szerző által aláírt példány.
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bihar vármegye és Nagyvárad. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1901], "Apollo" Irodalmi Társaság, XII + 684 p. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A borító picit kopott, picit foltos, egy térkép hiányzik belőle a 176-177. old...
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Hont vármegye és Selmeczbánya sz. kir. város. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1906], Országos Monográfia Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A borító foltos, kopott, a könyvben pár lap pótolt.
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. I. Bevezető kötet. Budapest, 1887, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Kiadói aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben, festett lapélekkel. A borítója kopottas, a gerince sérült. Az elülső védőlap kijár.
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. XII. Csehország II. rész. Töredék kötet. Budapest, 1896, Magyar Királyi Államnyomda, XII+680 p.. Rengeteg illusztrációval. Kiadói aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel. A borítója picit foltos, kopott. A hátsó kötéstábla egy helyen picit sérült.