Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 171

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. Szent István / Szent Jobb Br emlékérem (40,5mm) T:2 oxidáció
30522.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Szent István / Szent Jobb" Br emlékérem (40,5mm) T:2 oxidáció

1 400 HUF
3,71
4,00
Madáchy István 1930. A Miskolci Kereskedelemi és Iparkamar jutalom érme / Jeles tanulókból lesznek kitűnő mesterek Br emlékérem (45,5mm) T:2 kis ph.
30523.

Madáchy István 1930. "A Miskolci Kereskedelemi és Iparkamar jutalom érme / Jeles tanulókból lesznek kitűnő mesterek" Br emlékérem (45,5mm) T:2 kis ph.

5 500 HUF
14,59
15,71
Nagy Lajos (1949-) 1986. MÉE Szabolcs-Szatmár Megyei Szervezete / Bajcsy-Zsilinszky Endre 1886-1986 jelzett Ag emlékérem (36,41g/0.835/42,5mm) T:2
30524.

Nagy Lajos (1949-) 1986. "MÉE Szabolcs-Szatmár Megyei Szervezete / Bajcsy-Zsilinszky Endre 1886-1986" jelzett Ag emlékérem (36,41g/0.835/42,5mm) T:2

5 000 HUF
13,26
14,29
Papp László (1947- ) 1992. Magyar Csapat - CITIVS ALTIVS FORTIVS Ag emlékérem szett (5xklf), magyar sikersportágak; vízilabda, vívás, öttusa, birkózás és férfi torna, díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:2 (PP) kis patina
30525.

Papp László (1947- ) 1992. "Magyar Csapat - CITIVS ALTIVS FORTIVS" Ag emlékérem szett (5xklf), magyar sikersportágak; vízilabda, vívás, öttusa, birkózás és férfi torna, díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:2 (PP) kis patina

24 000 HUF
63,66
68,57
Peternák Gusztáv (1928-) 1974. MÉE Budapest / Esztergom Ag emlékérem (25,31g/0.800/42,5mm) T:1-
30526.

Peternák Gusztáv (1928-) 1974. "MÉE Budapest / Esztergom" Ag emlékérem (25,31g/0.800/42,5mm) T:1-

5 000 HUF
13,26
14,29
Reményi József (1887-1977) 1927. A Fodor Zeneiskola negyedszázados évfordulójának emlékére / 1903-1928 Br emlékplakett (81mm) T:2 kis ph. /  Hungary 1927. 25th Anniversary of the Fodor School of Music / 1903-1928 Br commemorative plaque. Sign.: József Reményi (81mm) C:XF small edge error HP 4433.
30527.

9 000 HUF
23,87
25,71
Sóváry János (1895-1966) DN Vasas Sport Club ezüstözött fém emlékérem, hátoldalán gravírozva (50mm) T:2 patina
30528.

3 600 HUF
9,55
10,29
Szolláth György (1927-) / Vadász György / ÁPV 1982. MÉE XII. Vándorgyűlése Szombathely / Marcus Aurelius Ag emlékérem nem eredeti tokban (34,73g/0,640/42,5mm) T:1-
30529.

Szolláth György (1927-) / Vadász György / ÁPV 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése Szombathely / Marcus Aurelius" Ag emlékérem nem eredeti tokban (34,73g/0,640/42,5mm) T:1-

4 000 HUF
10,61
11,43
Tóth Sándor (1933-) 1994. Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal / Csaroda Br emlékérem (40 mm) + Tóth Sándor (1933-) 1980. III. Nyíregyházi Sporthetek ezüstözött fém (42,5 mm) + Csúcs Viktória (1934-) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 Br emlékérem (42,5 mm) T:1-,2 patina
30530.

1 000 HUF
2,65
2,86
Tóth Sándor (1933-) 1994. Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal / Nyírbátor Br emlékérem (40 mm) + Tóth Sándor (1933-) 1994. Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal / Csaroda Br emlékérem (40 mm) T:1-,2 apró peremhiba
30531.

1 000 HUF
2,65
2,86
Tóth Sándor (1933-) 2008. Molnár József Geol. Mérnök 1918-2008 / A demjéni olaj felfedezője 1952 Br emlékérem eredeti tokban (85mm) T:1
30532.

Tóth Sándor (1933-) 2008. "Molnár József Geol. Mérnök 1918-2008 / A demjéni olaj felfedezője 1952" Br emlékérem eredeti tokban (85mm) T:1

4 000 HUF
10,61
11,43
Várhelyi György (1942-) 1979. Ünnepi Könyvhét 1929-1979 Br emlékplakett eredeti dísztokban (75-77mm) T:2
30533.

Várhelyi György (1942-) 1979. "Ünnepi Könyvhét 1929-1979" Br emlékplakett eredeti dísztokban (75-77mm) T:2

2 200 HUF
5,84
6,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF