10534.
278. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
3 000 HUF
1939 Petry Béla (1902-1996): MEGE (Magyar Exlibrisgyűjtők és Grafikusbarátok Egyesülete) összejövetele a Pilvaxban, rézkarc, papír, jelzett, 11x7 cm.