10509.
278. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
3 000 HUF
Michel Fingesten (1884-1943): Ex Libris Pallay Aladár, a zenész, a múzsa és a nők, erotikus ex libris, rézkarc, papír, jelzett, 9x7 cm.