12383. 278. Closed Online auction Military
6 500 HUF
0 HUF
1849 Bécs, Welden tábornok által kiadott 29. katonai közlemény német nyelven, katonákkal, sérültekkel és lázadókkal kapcsolatban, üvegezett keretben, 39x24 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván