1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
1910 Művészet. Szerk.: Lyka Károly. Budapest, 1910, Singer és Wolfner. Kilencedik évfolyam. Kiadói egészvászon kötés, a gerince kopottas, a kötése sérült, pár lap kijár, pár lap hiányzik, számos illusztrációval.