13187. 279. Closed Online auction Books: Architecture, Art
2 000 HUF
0 HUF
Lyka Károly: A művészetek története. Budapest, 1939, Singer és Wolfner, 606 p. Második, bővített kiadás. 276 képtáblával. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván