1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Szabó István: A magyarság életrajza. Magyar Történelmi Társulat könyvei VIII. Budapest, é.n. (1941), Magyar Történelmi Társulat. Kiadó félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, a javítás jegyzékben tollal bejegyzések, de ezeket leszámítva jó állapotban.