Vágó József - Varró István: Magyar élelmiszer törvények. Élelmiszerhamísításra vonatkozó jogszabályok gyűjteménye. Bp., 1913, Ráth Mór. 320 p. Kiadói, gerincén kissé sérült papírkötésben.
Diplomáciai és nemzetközi jogi lexikon. Szerk.: Hajdu Gyula. Az előszót írta Sík Endre. Budapest, 1967, Akadémiai Kiadó. Második, teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
Magyar Törvénytár. Corpus Juris Hungarici. 1898. évi törvényczikkek. Jegyzetekkel ellátta Dr. Márkus Dezső kir. törvényszéki bíró. Bp., 1899, Franklin. Kiadói kopottas-sérült félbőrkötésben.
Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár: 1929. évi törvénycikkek. Bp., 1930, Franklin. A pótlásokkal együtt. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Dr. Szokolay Leó: Jogi alapismeretek a szociális munkában. Szendy Károly Budapest székesfőváros polgármestere előszavával. Bp., 1944, szerzői kiadás. 431 p. Korabeli, jó állapotú, aranyozott félvászonkötésben. Ritka!
Déry Endre-Elbert Endre-Friedmann Endre-Vági József-Ries István: A fasizmus üldözötteit védő jogszabályok (1945-1946). Budapest, 1946, American Joint Distribution Committee Magyarországi Bizottsága. Kiadói foltos papírkötés.