Dr. Szőke Barnabás-Boruzs Barnabás: Dombóvár város története. Dombóvár, 1975, Dombóvár Város Tanácsa. Kiadói műbőr kötés, zománcozott plakettel. Jó állapotban.
Vedres István: A sívány homokság használhatása. Szeged, 1980, MTESZ Csongrád Megyei Szervezete- Szegedi Nyomda MTESZ Miniatűr Könyv Klub. Kiadói műbőr kötés. Megjelent 750 példányban. Az 1825-ös könyv facsimile kiadása.
Dr. Veres László: A miskolci nyomdászat kezdetei 1-2. 1. 1812-1838 2. Csöglei Tóth Lajos nyomdája (1842-1850). Miskolc, 1985-1987, Borsodi Nyomda MTESZ-csoportja. Megjelent 1000 (1.), és 100 (2.) példányban.
Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája (1945-1970, 1971-72). Budapest, 1972-73, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, a gerincén picit kopott, magyar, orosz, angol nyelven. Megjelent 3000 és 3100 példányban. A 1971-72-es kötet számozott példány. (500/425.)
Janka Gyula: Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, magyar, angol, orosz és német nyelven. Jó állapotban.
Csepei Tibor: Ritmus enciklopédia. 1973. Készült 300 példányban, ez a 057. sorszámú. Szerzá által aláírt példány! Kiadói műbőr kötésben, egy-két lap kijár, hibás gerinccel
Vegyes minikönyv tétel, 2 db: Arany János: Rózsa és ibolya. Budapest, 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés. Az ember tragédiája. Részletek Madách Imre drámájából. Kass János 15 rézkarcával. Budapest, 1975, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói műbőr kötésben, magyar, angol, német és orosz nyelven.
Babits Mihály: A második ének. Szekszárd, 1983, Szekszárdi Nyomda Vállalat Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói egészvászon kötés. Megjelent 1000 példányban.