13571. 279. Closed Online auction Books: Other rarities
800 HUF
0 HUF
Charles Dickens: Karácsonyi ének. Nehéz idők. Fordította Mikes Lajos. Budapest, é.n., Révai. Kiadói kopottas egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, intézményi bélyegzővel.
Photo of the item taken by : vörös_iván