4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Jókai Mór: A Magláy-család. A ki holta után áll boszut. Két elbeszélés. Budapest, 1887, Révai Testvérek. Kiadói festett aranyozott illusztrált egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötés, kicsit kopott gerinccel, és kicsit kopott, foltos borítóval, a címlapon ex-libris bélyeggel, de egyébként jó állapotban.